Contact

De eerste stappen

SimplyAdmire
Ben van Kruistum 088 - 2007 400 ben@opengemeenten.nl

Wil je weten welke stappen (of stap) je moet zetten om mee te doen? Neem dan contact met mij op!

Identiteit. Interactie. Design.

Martijn Rietveld088 - 2007 400martijn@opengemeenten.nl

Goed ontwerp maakt gemeentelijke dienstverlening overzichtelijk en toegankelijk voor iedereen.

Laat het werk voor je doen

Rens Admiraal 088 - 2007 400 rens@opengemeenten.nl

Wil je weten hoe we zorgen dat we slim, veilig en efficiƫnt (voor ons laten) werken? Neem dan contact met mij op!

Eenvoud in complexiteit

Patrick Broens 088 - 2007 400patrick@opengemeenten.nl

Toegankelijke content

Ronny Hendriks 088 - 2007 400 ronny@opengemeenten.nl

Informatiebeveiliging en privacy

Nick Diel 088 - 2007 400 nick@opengemeenten.nl

Als adviseur informatiemanagement op de bres voor security / veiligheid, privacy, proces en samenwerking.

Samen kom je verder

Ons netwerk

Omdat je samen verder komt werken we samen met een netwerk aan freelancers die we flexibel inzetten wanneer nodig.